"KAS-FIS" Grzegorz Pilich
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Możesz zaufać mi i TY !


Strona główna          O firmie          Oferta          Cennik          Galeria          Współpraca          Kontakt


Współpraca partnerska


SERWIS KOMPUTERÓW - POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Oferta serwisowania, komputerów, laptopów, urządzeń sieciowych. Dzięki posiadanym narzędziom nasz serwis jest wstanie naprawić Państwu, nie tylko komputer, ale również, drukarkę, skaner, ksero, szybko zbudować sieć LAN, zestawić połączenie drogą WiFi, skonfigurować sieć lokalna i wile innych. 

WDROŻENIA ORAZ DOBÓR ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH

Dzięki posiadanej wiedzy, każdemu Klientowi doradzimy dobór sprzętu komputerowego, oprogramowania, czy innych rozwiązań informatycznych, projektowanie i tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych integracja rozwiązań, łączenie platform naprzykład: połączenie sklepu internetowego z systemem allegro, czy łączenie oprogramowania handlowego z platformami handlowymi.

PROGRAMOWANIE WEBOWE STRON WWW

Responsywne strony internetowe to nie tylko strona internetowa wyświetlająca się w komputerze, ale również dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartphone. Programowanie w PHP, tworzenie stron internetowych przy wykorzystaniu najnowszych i najszybszych frameworków PHP, takich jak PHALCON, LARAVEL, SYMFONY 2, jak również integracja rozwiązań sklepów internetowych z systemami aukcyjnymi, oraz aplikacje systemowe takie CMR, CMS, DRUPAL, JOOMLA, PRESTASHOP, WORDPRESS. Wizytówki i Szablony HTML5. Tworzenie szablonów oraz wizytówek internetowych statycznych z wykorzystaniem HTML5, tworzenie szablonów aukcji allegro oraz wiele innych.
Oferujemy także hosting stron w dobrych cenach.

Kontakt:  ReinfoSerwis, Marcinkowicka 125, 33-395 Chełmiec, tel: 535-766-735Nawiązałem współpracę partnerską z nowosądecką Firmą OptiSystem zajmującą się sprzedażą i wdrożeniem oprogramowania krakowskiej Firmy Comarch do kompleksowej obsługi Firm i sieci handlowych. W chwili obecnej OptiSystem posiada status SREBRNEGO PARTNERA co bardzo dobrze o tej Firmie świadczy.

Firma w swojej ofercie posiada całą gamę produktów firmy Comarch tj: 

Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum, Comarch ERP Retial, Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Mobile, Comaerch ERP e-Sklep, Comarch ERP iFaktury, iKsięgowośc24.

"""

Optisystem od 10 lat oferuje swoim klientom fachową i profesjonalną obsługę przedsiębiorstwa poprzez wdrażanie, szkolenie oraz doradztwo w zakresie systemów zarządzania przedsiębiorstwem.

"W ciągu tych lat dokonaliśmy bardzo wielu wdrożeń, które zostały docenione w firmie Comarch i jako jedyni w regionie jesteśmy Srebrnym Partnerem Comarch.Takie wyróżnienie zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Każde nowe wdrożenie jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się sprostać poprzez całkowite zaangażowanie w jak najlepsze jego przeprowadzenie. Potwierdzeniem naszych kompetencji, poza zadowoleniem klientów, są uzyskane przez nas certyfikaty oraz referencje."

Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe jakie oferujemy są najwyższej jakości, są one również indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.
"Gwarantujemy Państwu wysoki poziom naszych usług. Nasi konsultanci stworzą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i możliwości finansowych, przeprowadzą fachowe wdrożenie z możliwością stworzenia dodatkowych funkcjonalności. Powierzenie nam obsługi informatycznej systemów oraz sprzętu sprawia, że mogą być Państwo spokojni o ich funkcjonowanie."
"Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z referencjami poświadczającymi nasze dotychczas zdobyte doświadczenie i wiedzę."

Wspieramy Klienta w dążeniu do sukcesu.
Kontakt:  OPTISYSTEM s.c., Nawojowska 20, 33-300 Nowy Sącz, tel: 18/442-39-83


      

Specjalizujemy się w zakresie montażu instalacji niskonapięciowych systemów zabezpieczeń związanych z techniczną ochroną osób i mienia dla obiektów mieszkalnych, biur, firm oraz instytucji.

Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i montaż systemów zabezpieczeń przed włamaniami oraz napadem do obiektów prywatnych jak i użyteczności publicznej, np. mieszkań, sklepów, biur, hal targowych, przemysłowych oraz produkcyjnych itp.

Świadczymy również usługi w zakresie wielu nowoczesnych dziedzin związanych z systemami "Inteligentnego domu" które sprawią, że nasze codzienne obowiązki staną się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nasze usługi obejmują :

- instalacje systemów alarmowych SSWiN dla domu i biznesu z powiadomieniem GSM

- instalacje systemów telewizji przemysłowej - monitoring CCTV

- instalacje systemów monitoringu IP (wysokiej rozdzielczości HD i FullHD)
- instalacje domofonowe i wideo-domofonowe
- instalacje systemów „Inteligentnego domu” Inels, Fibaro, Vimar, xComfort

- instalacje telewizji satelitarnej SAT,  naziemnej DVB-T oraz instalacje multiswitchowe

- instalacje sieci komputerowych LAN oraz bezprzewodowe WLAN ,

- instalacje nagłośnienia obiektów mieszkalnych, użytkowych i instytucji,

- instalacje systemu centralnego odkurzacza oraz szeroki wybór jednostek centralnych  i osprzętu.

Zlecając nam instalację możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm oraz:

- bezpłatną wycenę montażu instalacji i sprzętu oraz bezpłatny dojazd w celu oględzin i wyceny,

- atrakcyjne ceny zawsze do dodatkowej negocjacji jeżeli będziemy mieć drożej niż inni,

- pełne 24h wsparcie techniczne okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym,

- trzyletnią gwarancję na sprzęt i wykonaną usługę,

- rabaty na wybrane produkty w naszym sklepie po skorzystaniu z naszych usług.

Kontakt:  ALARM POWER Inteligentny Dom, Wielogłowy 84, 33-311 Wielogłowy, tel: 504-061-828


USŁUGI RACHUNKOWE

KSIĘGOWOŚĆ, FINANSE, UBEZPIECZENIA

 

Ostatnia aktualizacja: STYCZEŃ 2018© Copyright by "KAS-FIS" All Rights Reserved 2013